HAKKIMIZDA

İZMİR KOLTUK KANEPE YIKAMA

Sayar Koltuk Yıkama Olarak; Koltuklarınızı, yataklarınızı, salyelerinizi ve araçlarınızı adresinize gelerek; yerinde yıkama yapmaktadır. Revu oluşturmanız durumunda kapınıza kadar ek hiç bir servis ücreti ödemeden, yalnızca ürün yıkamasına ücret ödersiniz. %100 Hijyen garantili yıkama sadece Sayar Koltuk Yıkama’da. Koltuklarınızı, yataklarınızı, salyelerinizi ve araçlarınızı bile adresinize gelerek yerinde yıkama yapmaktadır. Revu oluşturmanız durumunda kapınıza kadar ek hiç bir servis ücreti olmadan sadece ürün yıkamasına ücret ödersiniz. %100 Hijyen garantili yıkama sadece  Sayar Koltuk Yıkama’da.

Artık bilhassa şehir hayatında evlerimizde; koltuk, çekyat, oturma grubu, kanepe, salye, yatak olmayan ev yoktur. Sıhhatli bir hayat için bu malzemelerin belirli aralıklarla temizlenmesi koşuldur.

Ayrı olarak koltuk ve oturma gruplarınızın temiz ve pırıl pırıl bir görünüm arz etmesi ehemmiyetlidir.

Diğer bütün temizlik hizmetlerinde olduğu gibi koltuk, çekyat, oturma grubu, kanepe, salye, yatak temizliği de çok titiz ve özenli bir çalışma gerektirir.

Bu ve benzeri malzemelerinizi; donanımlı, deneyimli, emin ellere emanet faktörüz gerekiyor. İşte Deniz Halı ve Koltuk Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.

  • İşletmemizi aramanıza müteakip, sizden alınan bilgiler neticesinde buluşma oluşturulur.
  • Bu ürünlerin tamamı yerinde, başka bir deyişle verdiğiniz adreste temizlenmektedir. (İstenilirse tek kişilik yataklar işletmemize getirilerek temizlenebilir.)
  • Buluşma vaktinde ekibimiz, profesyonel vakumlu koltuk yıkama makinesi ve diğer ekipmanıyla verdiğiniz adrese tam vaktinde gelerek işe başlar.
  • Ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, natürel ve sıhhate zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak malzemeleriniz temizlenir.
  • En son vakumlu makinelerle hiç su kalmayacak şekilde kurulanır.
  • Malzemeleriniz 24 saat sonra tam kuruyarak kullanımınıza hazır hale gelir.

Güveninize layık olmak amacıyla her türlü teknolojik gelişmeleri izleyerek, en son model makine ve donanımları işletmemize kazırarak, ürünlerinize zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sıhhate zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunmaktayız.

Müşteri memnuiyetini ön tasarıda tutan firmamız siparişlerinizi en kısa müddette, söz verdiği vakit dilimi içerisinde, işinde uzman kadromuzca işini profesyonelce yerine getirmektedir.

Koltuk ve Yatak yıkamada özenle uyguladığımız aşamalar şöyle;

– Öncelikle fazla toz vakumla çekilir.

– Tamamen süngerine işleyecek şekilde ıslatılan koltuk döşemeleri veya yataklar, yapısına uygun özel temizleyiciler ile şampuanlanıp fırçalıktan sonra kirli su özel vakum makineleri ile çekilir.

– Bol su ile durulama işlemi yapılıp, kirlerinden tamamen arındırılır.

– Vakum makinesi ile tüm su tamamen çekilerek süngerin ve kumaşın kuruması sağlanır.

Firmamız bütün ürünlerin temizliğinde en uygun ücreti uygulamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz emeliyle sipariş sırasında açık adresinizi bildirmeniz ve temizlenecek kaç adet malzemenizin olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Hanenizde, büronuzda hayat boyu temiz koltuklar ile birlikte sıhhatli bir hayat sürdürmek için bizi seçebilirsiniz.

İZMİR KOLTUK YIKAMA